بابت کلیک های حمایتیتون سپازگزاریم :)
کد متن افکت دار

انیمه های پیشنهادی

متاسفانه در کشور ما ارزش واقعی انیمه رو کمتر کسی تونسته درک کنه و این بیشتر بخاطر طرز تفکر غلط مردم راجع به کارتون هاست. وقتی انیمه ها رو با کارتون بن تن یا اسپایدرمن یکی به حساب میاریم نباید انتظار توجه آنچنانی به این دسته از شاهکار ها داشت. اما این مقاله رو برای کسانی که تازه با انیمه آشنا شدن و دنبال انیمه های خوب برای نگا کردن میگردن مینویسم. 

دوسال پیش تابستون با انیمه آشنا شدم و تنها چیزی که بعد از تموم کردن انیمه اولم داشتم این بود : بازم!! آره خوب مثل یک دنیای جدید میموند مثل اینکه تمام مدت یک در بزرگ به روت بسته باشه بعد یهو بازش کنن اوایل بی هیچ دردسری انیمه هایی که رنک بالا داشتن رو نگا میکردم (البته ناروتو رو هم نگا کردم که واقعا ارزش وقت گزاشتن رو داشت) بعدش اما به در بسته خوردم. پیدا کردن انیمه خوب چیزی که بتونه آدمو سرگرم کنه سخت شده بود و باید کلی میگشتم تا یه انیمه خوب پیدا کنم. مخصوصا دوران مدرسه که وقت خیلی کم میاد. متاسفانه بین سایت ها هم چندان معرفی انیمه وجود نداشت و یا انیمه های تکراری رو میزاشتن. درنهایت با اینکه تجربه آنچنانی از دیدن انیمه ندارم ولی گفتم این مطلب رو بزارم تا شاید اگه هرکدومشو ندیدین نگا کنین که از دست نداده باشینش. اگرم انیمه دیگه ای مد نظرتون بود حتما تو نظرات بنویسین که منم خوشحال میشم. :)


Deadman Wonderland
اول از همه بگم که زیاد هم خوب نیست و بنوعی اگه حوصله شو داشتین نگا کنین چون کلا 12 قسمته داستانشم در مورد پسریه که وقتی توی کلاس نشسته  هم کلاسیهاش در مورد یک پارک که توش زندانیای خطرناک برای تفریح مردم نمایش اجرا میکنن صحبت میکنن اما یهو یکی میاد همه همکلاسیهاشو میکشه به جز این پسر و یچیزی به اسم گناه کبیره رو میزاره تو سینش. اینجاس که پسر رو میندازن توی اون پارک و داستان شروع میشه. یکم خون و خونریزی 
زیاده توش و ازین نظر گفتم که اگه اذیتتون نمیکنه نگاه کنین.

Long Riders
انیمه جدیدیه و اینم 12 قسمته که کلا در مورد دوچرخه سواریه. داستان قشنگی داره و خیلی روون در جریانه. داستان درمورد دختریه که تا بحال چیز بخصوصی تو زندگیش تجربه نکرده اما وقتی تو راه برگشت از دانشگاه یه دوچرخه تاشو میبینه میفته تو دلش که یکی بخره. بعد از اون با اضافه شدن دوستای دوچرخه سوار بهش و تشکیل تیم سعیشو میکنه که در آینده توی تور پاریس شرکت کنه. نکته جالب در مورد انیمه اشاره کردن به جزئیات و اون تفریحاتیه که دوچرخه سواری داره و واقعا هم خیلی خوب بیان میکنه. اگه یه دوچرخه سوارین و به دوچرخه سواری علاقه دارین نگاه کنین کلا انیمه حس خوبی داره.

toradora
انیمه جالبی داره و خوبم به جلو پیش میره و تموم میشه. تعداد قسمتش یکم زیاده و تا اونجایی که به یاد دارم شصت و چندتایی قسمت داره. داستانم درمورد پسریه که پدرش یه یاکوزا (خلافکار ژاپنی) بوده و قیافش خیلی به اون رفته اما از درون خیلی آدم خوبیه ولی چه فایده که همه تو دبیرستان ازش میترسن. دختره ریزه میزه ای هم هست که به دوست اون علاقمنده و شخصیت خیلی شلخته و خطرناکیم داره از قضا پسره هم دوست این دختره رو دوست داره و اینجاست که اونا تصمیم میگیرن به هم کمک کنن.


(Ookami Shoujo to Kuro Ouji (Wolf Girl And The Black Prince
 اینم انیمه کوتاهیه ولی جالبه از دست ندین تمشم عاشقانس. داستانم درمورد دختر دروغگو و کلک بازیه که وقتی تو دبیرستان جدیدش دوستای جدید پیدا میکنه و اونا درمورد دوست پسراشون بهش میگن اونم لاف میزنه و اونا ازش عکس دوست پسرشو میخوان. اینجاست که دختره توی خیابون یه پسره خوش تیپو میبینه و عکسشو میگره و به دوستاش نشون میده. اما داستان از جایی شروع میشه که دختره میفهمه پسره توی دبیرستان خودشونه! و از اون در این مورد میگه و ازش میخواد که نقش دوست پسرشو بازی کنه. اما پسره یه سادیسم (دیگر آزار) از آب درمیاد و در قبال اینکار از دختره کارای زیادی طلب میکنه.


Gkkan Sh0ujo Nzaki kun
واقعا انیمه با مزه ایه اصلا دلم نمیخواست انقدر کوتاه باشه (12 قسمت) اما خوب کوتاهه دیگه چه میشه کرد. داستان در مورد دختریه که عاشق پسریه که همکلاسیشه اما وقتی میخواد بهش بگه پسره فکر میکنه از طرفداراشه و بهش امضا میده (چون یه مانگاکاست = یه چیزی تو مایه های کمیک نویس) ولی دختره چیزایی میگه که در نهایت باعث میشه شبا بهمراه دختره مانگا بکشن. خودتون نگا کنین میفهمین چقدر قشنگه!


Masamune kun no Revenge
اینم انیمه با مزه ایه که تنها اشکالش پایان بندیشه متاسفانه وگرنه خیلی سرگرم کننده و قشنگه طبق معمول 12 قسمته و داستان در مورد پسریه که در کودکیش بخاطر چاق بودنش توسط تنها دوستش که یه دختر بوده مسخره میشه و یه لقبم (پاخوکی) ازش میگیره. اما بعد ازون پسره تصمیم میگیره که سخت تلاش کنه که رو هیکل بیاد و خلاصه آدمه کولی بشه و انتقامشو ازون دختر بگیره داستان هم وقتی شروع میشه که دیگه پسره لاغر شده و داره به دبیرستان میره.


Anothr
انیمه خیلی جالبی بود. با اون آهنگ اولش (اوپنینگ) و سبک خاص طراحیش (خیلی قشنگ طراحیش کردن انصافا مثل اثر هنریه) و البته داستان مرموز و پییچیدش که باعث شد هر 12 قسمتشو تو یه روز نگا کنم. اول انیمه در مورد این میگه که 20 سال پیش تو دبیرستان (یادم نیس اسمش) تو کلاس نهم 3 یه دانش آموز خیلی زرنگ و محبوبی بوده (دختر) که همه دوستش داشتن اما تصادف میکنه و میمیره. یه روز اما یکی از دانش آموزای کلاس با انگشتش نیمکت اونو نشون میده و میگه اون اونجاست (به ولله اسمش یادم نمیاد ): ) ازون به بعد دانش آموزا و معلما وانمود میکنن که دختره زندس و حتی مدیر و ناظما هم بهشون ملحق میشن و تا فار التحصیلیشون اینو ادامه میدن اماااا داستان خیلی پیچیدس و فقط میتونین با نگاه کردن بهش درک کنین پس برین حتما نگاه کنین که خیلی عالیه.


Fairy Tail
موضوعش در مورد یک گروه به همین اسمه که توش جادوگرای فوق العاده ای هستن و شخصیت اصلی هم اسمش ناتسوئه که یکی از افراد اونجاست. کلا تو شهر اینا جادوگری چیز عادی ایه و جادوگرا تو اینجور حذبا جمع میشن. اونا با انجام آگهی هایی که رو دیوار حذبشونه پول درمیارن. شخصیتای جالب و قشنگی تو انیمه هستن و کلا انیمه خوبیه اینم نگا کنین.

Monster
انیمه قدیمی ایه ولی داستان پیچیده و جالبی داره. داستان در مورد مرد ژاپنی ای در آلمانه که یه جراح خیلی معروفه و رئیس بیمارستان میخواد داماد خودش بکندش. کلا زندگیه خیلی توپی داره تا اینکه تصمیم میگیره بجای عمل شهردار پسری رو که قبل از اون به بیمارستان اومده رو عمل کنه و بخاطر همین پسر زنده میمونه ولی شهردار نه. بخاطر همین اخراج و بدبخت میشه. اما موضوع وقتی جالب میشه که پس از این ماجرا کارکنان بیمارستان به قتل میرسن یکی یکی البته.

ReZero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
اینم طراحی هاشو شخصیتاش خیلی قشنگن! و در مورد بازگشت زمان بعد از مردنو اینجور چیزاست که همراه با اون جادوگریو موجودات عجیب غریب هم هست. داستان خیلی خوبی داره و 25 قسمته ارزششو داره که حداقل یبار ببینین. انیمه تازه ایه و خیلی خوب ساخته شده.


Tokyo Ghoul
بعضی ها میگن زیادی گندش کردنو اونقدرام قشنگ نیست. اسپویل داره یکم! ولی من هنوزم اون قسمتی که پسره زیر شکنجه دگرگون میشد رو یادمه. یا اون اوپنینگ فوق العاده فصل اولش. اما خوب همه اینا مال فصل اوله و توی فصل دوم زیادی قاطی کرده بود انیمه. (والله) مخصوصا قسمت آخرش که دوسه تا جغد اومد و کلی آدم (یعنی غولو آدم) ریختن سرهم. ولی خوب حداقل بخاطر فصل اول باید نگاه کرد (فصل 3 هم قراره یه زمانی بیاد) البته این نکته رو بگم که این انیمه ای هست که از همون قسمت اول مجابتون میکنه نگاهش کنید.


Naruto
آخه چطور انیمه به این قشنگی رو خرابش کردن؟ خوب جوابش اینه که اونقدر کشش دادن اونقدر کشش دادن که داستان به باد رفت البته من وقتی خودمو جای نویسندش میزارم میبینم منم اگه دشمن خفنی پیدا نمیکردم از یه فضایی کمک میگرفتم یا ساسوکه و ناروتو رو مینداختم جون هم. اه یعنی داستانایی مثل داستان ایتاچی و پین یا اوروچیمارو یا آکاتسوکی رو هم این انیمه نشون داد داستان چرت و پرتایی مثل ملکه فضایی رو هم این انیمه نشون داد. درکل خیلی چیزا ازین انیمه یاد گرفتیم که ارزش اون همه ساعتایی که پاش گزاشتیمو داشت. 


SKET Dance
انیمه جالبیه مال 2011 که تمش مدرسه ایه. در مورد گروهی به همین اسم که به همه کسانی که ازشون کمک میخوان کمک میکنن. و سه شخصیت اصلی که دوتاشون پسر و یکی دختره. داستانای جالب و سرگرم کننده ای رو دارن که سرگرمتون میکنه.


 Owari No Seraph
زیاد به شخصه انیمه های خوناشامی نمیبینم ولی این چون جالبه نگاه کردم و الانم تو لیست گزاشتم. شخصیتا و داستانو طراحیاش خیلی خوب کارشدن و در واقع وقتی نگا میکنی کاملا واژه انیمه برا آدم تداعی میشه (ازونجایی میگم که کلیشه ها و مایحتاج انیمه بودنو کامل داره) داستانش هم درمورد زمانه ای هست که ویروسی آدمای بالای 13 سال رو میکشه و بعد خوناشاما میان و حاکمیت رو روی زمین بر عهده میگیرن (هیولاهایی هم ظاهر میشن که انسانارو ازونا هم حفظ میکنن) و در ازاش از آدما خون میگیرن. اما اینجا چندتا بچه که قدیم تو پرورشگاه بودن درکنارهم زندگی میکنن و نقش اصلیاشون این دوتای پایینن که اون مو سیاهه (یو) میخواد از دست خوناشاما فرار کنه و بلونده(میکا) میخواد بهش کمک کنه و حالا یسری اتفاقایی میفتنو...
نتیجه تصویری برای ‪Owari.no.Seraph‬‏


Shokugeki no Souma
 اگر ذره ای به آشپزی علاقه دارید عاشق این انیمه خواهید شد. واقعا انیمه خوبیه و تمش آشپزیه اونم از نوع حرفه ای و البته با چه صحنه هایی...! درکل انیمه با مزه ای هم هست و درمورد پسری به اسم سوماست که میخواد رستوران خانوادگیشون رو در آینده از باباش بگیره و ادارش کنه و در زندگیش همراه با پدرش در رستوران کار کرده. اما چیزی که انیمه رو جالب میکنه اینه که پدرش برای دبیرستان رفتنش یک دبیرستان عجیب رو پیشنهاد میده که در اون آشپزی فوق حرفه ای یاد داده میشه.

Boku no Hero Academia
دنیایی رو تصور کنید که در اون عده کثیری از مردم قدرت های فوق بشری دارن و ابرقهرمانان هم چیز عادی ای هستن. داستان این انیمه در مورد پسریه که همچین جایی زندگی میکنه ولی هیچ قدرتی نداره. ولی از بچگیش آرزوی قهرمان شدن داشته که وقتی بزرگترین قهرمان دنیا رو میبینه زندگیش متحول میشه.

Kakegurui

وایی بعد از مدتها یک انیمه جالب و دیدنی که خیلی در نوع خودش جدید و خوش آینده. داستان در مورد مدرسه ای هست که در اون پیشرفت های درسی یا ورزشی یا هیچ چیز دیگه ای ملاک برتری دانش آموزان نیست بلکه این ثروت خانوادگیشون و البته تواناییاشون در قماره. هر روز بعد از مدرسه دانش آموزا میمونن مدرسه و باهم انوااع قمارارو میکنن. حالا اگه شخصی نتونه پولی رو که باخته رو برگردونه به عنوان حیوون خونگی بهش یه قلاده میبندنو پدرشو درمیارن. در کنار این وقایع دختری وارد مدرسه میشه (انتقالی میگیره اونجا) که یک قماباز بالفطرس و هدفش قمار در حد جنونه...
خیلی عالیه دوازده قسمته و واقعا ارزش دیدنو داره.
نتیجه تصویری برای ‪Kakegurui‬‏


FullMetal Alchemist BrotherHood
 انیمه خیلی جالبی که توش از چیزای زیادی حرف میزنه ولی مهم ترینش برادریه. 64 قسمته که البته بیشترین رنک رو هم بین انیم ها داره اصولا اگه انیمه باز باشین ولی اینو از دست بدین کار خوبی نکردین :)Atack On Titan) Shingeki no Kyojin) 
معروف به خشونت بیش از حد و کشتن زیاد شخصیتا با داستان خیلی رمز آلود و کشدار که هنوز که هنوزه یکی از ندونسته های بشره!! آره حمله به غول انیمه ای هست که نگاه کردن بهش یک چیز به ذهنتون میندازه و اون تنفر از غول هاست. آهنگ های قشنگ و مطابق داستان و تم خشنش داره. و طراحیش هم جالبه طوریکه خط های صورت و اینا پررنگ کشیده شدن. داستان هم اگه نمیدونین در مورد روزگاریه که انسانها به مدت صد ساله در داخل دیوار های خیلی بلندی از دست غول های انسان نما که انسان میخورن پنهون شدن اما همه چیز با اومدن غولی که بلند تر از این دیواره به هم میخوره.


Hunter X Hunter
انیمه ای زیبا و خیلی سرگرم کننده با داستانی پر ماجرا. شخصیتای دوست داشتنی و موضوعات جالب. شاید بپرسی هانتر چیه؟ در واقع هانتر توی این انیمه به کسانی گفته میشه که دنبال شگفتی های این دنیا هستن از پول و مقام تا آشپزی. شخصیت اصلی هم پسری به اسم گونه که میخواد پدرش رو که تو نوزادیش بخاطر هنتر شدن ولش کرده پیدا کنه. برای همین راهی سفری میشه که تو آزمون هانتر شرکت کنه و دوستای جدیدی طی اونکار بدست میاره.
اسپویل!!  به شخصه اون داستان در مورد حشرات غولپیکر رو زیاد دوس نداشتم اما وقتی کوموگی و پادشاه مورچه ها باهم آخرین بازیشون رو کردن گریم گرفت به حدی اون قسمت زیبا کار شده بود که نتونستم جلوی خودمو بگیرم و به گریه افتادم. اصولا انیمه بعضی اوقات خیلی جالب فلسفی میشه و آدم رو در مورد چیزای زیادی به فکر فرومیبره. حتما این انیمه رو نگاه کنین. (نسخه ریمیکش جدیدتره اونو نگا کنین)


Gintama
انیمه ای بسیار بامزه و کمدی که خیلی شلخته و عجیب غریبه. واقعا جالبه انصافا. داستان هم درمورد زمونه سامورایی هاست که توش یه چیزی خیلی عجیبه و اون اینه که چند سال پیش (فکر کنم 20 سال بود) فضایی ها به زمین حمله کردن و با سامورایی ها درگیر شدن و اونا رو شکست دادن بخاطر همین اصولا سامورایی که به آیین سامورایی پایبند باشه پیدا نمیشه ولی در این بین یکی هست که قبلا تو جنگ با فضایی ها شرکت کرده و یه ساموراییه و اون کسی نیست جز گینتوکی. داستان و شخصیتا به قدری بامزه و عجیبن که مشابهش رو هیچ جایی ندیدین.


Death Note
آخ آخ آخ!! وقتی خلاصه داستان دث نوت رو خوندم هیچ جوره نمیتونستم چیز جالبی به ذهنم بیارم تا جالب بشه برام. در واقع توی ذهنم یه انیمه خیلی عادی و چرتی بود. آخه یعنی چی داستان در مورد دفترچه اییه که اگه اسم کسی رو توش بنویسی اون شخص میمیره. مگه میشه یه همچین چیزی جالب باشه؟؟ ولی خوب اگه یه ژاپنی بخواد یه ایده رو پیاده سازی کنه اون ایده هرچقدرم که در ابتدا ساده باشه ولی در انتها و در عمل میشه یه شاهکار. بله دث نوت همچین چیزی بود شاهکاری که با ایده ای کوچک داستانی شاهکار رو نشون داد. امااا این تا وسط انیمه بود. از نصف انیمه به اونور انگار که یکی دیگه داستان رو نوشته یا سازندش از عمد میخواد گند بزنه به انیمه. آره یعنی اینجاست که میگید اگه من جای سازنده یا نویسنده بودم ... 
بله داستان به حدی افت میکنه که بیننده خودشو بهتر از نویسنده میتونه تصور کنه البته من از یک چیز اواخر انیمه خیییلی خوشم اومد  اسپویل!!! اونم اون مردی بود که شدید به لایت وفادار بود و بجای اون دفترچه رو پر میکرد خیلی باحال بود اون قسمتا. یکی دیگه از ضعفای انیمه ها تو پایان بندیشونه. یعنی فک کنم انیمه رو انیمه رو میسازن بعد اون زمان که میخواد انیمه تموم شه چند دیقه فک میکنن و یه پایان که در صورت امکان عجیب باشه براش درست میکنن. دث نوت هم ازین قائده جدا نبود و پایان خیلی عجیبی رو تجربه کرد. که خیلی ها گیج شدن خیلی ها منتظر بودن انیمه بگه این پایان نبود و درس بشه یا یه همچین چیزایی. درکل ایکاش انیمه با همون L به جلو میرفت و انقدر بیرحمانه و هو هولکی و چرت اونو نمیکشت. یا حداقل L هم یه دث نوت داشت (اینو من تا وسطای انیمه یقین داشتم که درسته چون جوری توی اوپنینگ لایت و L جلوی هم قرار میگرفتن و مقابل هم قرار میگرفتن که انگار هردوشون یچیزی تو آستین دارن همچنین پیشگویی هی خیلی بی نقص L در مورد دث نوت و دوتا دفترچه داشتن ریوک اینا رو یجوری به من اثبات میکرد حالا نمودونم شما چه فکر کردید اونموقع)


(Your Lie In April (Shigatsu Kimi to Uso
وقتی انیمه سینمایی grave of fire flies رو دیدم (و پدرم از فرط گریه کردن در اومد) یه جورایی احساس اعتیاد شدیدی به انیمه گریه آور و ناراحت کننده پیدا کردم. این بود که رفتم تو یوتیوب و دنبال یه انیمه مشابه گشتنو شروع کردم. تا اینکه انیمه دروغ آوریل رو پیدا کردم. اصولا من تا قبل از دیدن این انیمه علاقه آنچنانی به موسیقی نداشتم. حتی گوش کردن به خیلی آلبوما برام آزاردهنده بود و بیشتر موسیقی ای که گوش میدادم خلاصه میشد در اوپنین انیمه ها و آهنگ بازیا!! بزارین یه توضیح کلی راجع به این انیمه بدم : انیمه راجع به پسری به اسم آریما کوسی هست که از بچگی مادرش بهش پیانو یاد داده اما بعد از فوت مادرش دیگه نمیتونه نت های موسیقی رو بشنوه (شبیه بتوون) تا اینکه با دختری به اسم میازونو کائوری آشنا میشه. که از قضا این دختر ویولونیسته. البته دوستی این دوتا افلاطونیه چراکه کائوری با دوست کوسی دوست میشه. و تا آخر عشق کوسی یک طرفه بنظر میرسه. وقتی درمورد فضای کلی انیمه یه چیزایی دستم اومد رفتم که دانلودش کنم. همینطور که داشتم دانلود میکردم گفتم برم نظرارو بخونم :) ...
یکی گفته بود هروقت اسم آوریل میاد به دلم فشار میاد. یکی گفته بود الآن سه ماهه که افسرده شدم از وقتی اینو دیدمو این حرفا بعضیام هشدار داده بودن که اگه ناراحتی قلبی دارین نبینین!!! خوب اگه میخواین بپرسین تا چه اندازه درسته باید بگم اگه ازین نظرا بیشتر نباشه کمتر نیست! و درکل تا حداقل چند هفته پدر دل بی صاحاب آدمو در میاره ولی جدای ازینا باید بگم این انیمه ازون انیمه هاست که هرکسی باید یبار تو عمرش ببینه به حدی زیباست یعنی. وقتی نگاهش میکردم دعا میکردم هرگز اون بیست دقیقه انیمه تموم نشه و درواقع چنین انیمه ای هستش این.One Punch Man
اینم انیمه ای هست که با وجود داشتن 12 قسمت خیلی مشهور و پرطرفداره تازه انیمه تازه ای هست و این مشهور بودنش تنها یه دلیل میتونه داشته باشه و اونم فوق العاده بودنشه. انیمه کمدی مبارزه ای و کمی خشنه. داستانش هم درکل در مورد مردیه که همه دشمنانشو تنها با یک مشت میتونه شکست بده اینم مثل دث نوت چیز زیادی نداره تو خلاصه داستان ولی در اصل یک انیمه فوق العادس.


Boku Dake ga Inai Machi
بهترین انیمه ای که تو عمرم نگا کردم (حداقل با توجه به اون وضعیتی که بودم توش وقتی انیمه رو دیدم درکل طوری شد که ازین انیمه خیلی لذت ببرم) برخلاف انیمه های دیگه شروعش بد بود ولی از قسمت دوم شاهکار شد. پایاان بندیش فوق العاده بود یعنی به بهترین وجه ممکن تموم شد. داستانش خیلی خوب بود و خیلی خوبم روایت میشد. (طوریکه نمیتونستید به جلوتر فکر کنید و همراه با انیمه به پیش میرفتید) کلا 12 قسمت بود ولی این 12 قسمت بجز قسمت اول همشون عالی بودن بهترین سکانسی که تا حالا دیدم و بعبارتی شوکه کننده ترینش رو داشت و در یک کلام فوق العاده بود.
داستانش هم در مورد پسری بیست و چند سالس که میتونه در زمان بهه طور ناخوداگاه درحد چند دقیقه به عقب برگرده تا یه مشکلی رو در اون زمان رفع یا از وقوعش جلوگیری کنه اما داستان اصلی وقتی شروع میشه که به دوران ابتداییش وقتی که در اون دختر از همکلاسی هاش ربوده میشه و درنهایت جسدش پیدا. اما حالا چطوری باید جلوی این اتفاق رو گرفت؟

 

انیمه های Psycho Pass - One piece - Bleach - Gangsta - Ansatsu.Kyoushitsu هم هستن .

ارسال نظر برای این مطلب

این نظر توسط MrUnknown در تاریخ ۳۰ فروردين ۹۷ ، ۱۶:۰۹ دقیقه ارسال شده است

درجواب دوست عزیزمون "علی" : اسمش !!Bakusou Kyoudai Let's & Go

این نظر توسط علی در تاریخ ۲۷ فروردين ۹۷ ، ۲۱:۴۳ دقیقه ارسال شده است

یادم میاد خیلی وقت پیش کوچیک بودم شبکه دو فیتیله یک انیمیشن پخش میکرد که توش یک پسر بچه بود که ماشین اسباب بازی برادرشو گرفته بود(درواقه اسباب بازی نمیشه گفت چون به ماشین دستور میداد ماشین هم هر هرفی که اون میگفت انجام میداد)  با این ماشین رفته تو یک مسابقاتی مثل جنگ ماشین ها اسم ماشینشم کرکس بود این ماشینها باهم جنگ می کردن یک حرکت خفن هم ماشینش داشت به اسم شمشیر برنده کل سایت هارو گشتم ولی چون اسم نیمیشن یادم نمونده بود نتونستم پیداش کنم اگه کسی اسمشو میدونه یا سایتی میشناسه که این انیمیشن رو داشته باشه بهمن خبر کنه

این نظر توسط محمدرضا در تاریخ ۲۰ فروردين ۹۷ ، ۱۹:۳۵ دقیقه ارسال شده است

میشه انیمه Hunter X Hunter رو هم تو سایتتون بزارین برا دانلود


این نظر توسط Parbam در تاریخ ۱۴ فروردين ۹۷ ، ۱۴:۳۳ دقیقه ارسال شده است

عجیبه که attack on titan رو که بهترین نمره بین مانگا ها رو داره نزاشتین
پاسخ : نه گزاشتم😕

این نظر توسط hedieh در تاریخ ۰۸ فروردين ۹۷ ، ۰۰:۴۱ دقیقه ارسال شده است

سلام♥ خیلی از انیمه هایی که معرفی کردی و هیجا نمیشه پیدا کرد! ممنون میشیم اگه لینک دانلودشون و جور کنی برامون! ^___^

پاسخ : حتما داداش 😄😊

این نظر توسط سارا در تاریخ ۲۶ بهمن ۹۶ ، ۱۹:۰۱ دقیقه ارسال شده است

فوق العاده بود خییییییییلی ممنون
لطفا انیمه های سینمایی خوب رو هم بزار

این نظر توسط علیرضا در تاریخ ۲۰ بهمن ۹۶ ، ۰۴:۵۹ دقیقه ارسال شده است

مرسی مطلب خوبی هست ،برای سینمایی ها هم بزارید
پاسخ : خواهش میکنم لطف دارین گزاشتم قبلا میتونین ببینین.


ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی